ولادت بانوی صبر و ایثار مبارک
روز پرستار هم به همه ی دوستان خوب پرستارم مبارک

حدود دو هفته را تقریبا دور از اخبار و اینترنت گذروندم.از سریالهای نوروزی هم پایتخت رو تقریبا کامل (به جز 5-6 قسمت از تقریبا 13 قسمت سریال رو که ندیدم) نگاه میکردم.

این روزها نقد ها و تعریف هایی در مورد این سریال میشنوم.اما منصفانه ترین مطلبی که خوندم اینجا بود.
به عنوان یک مازنی آنچنان نکته های منفی در این سریال ندیدم که بعضی از بزرگان و تشکلات دانشجویی رو اینچنین به تکاپو وادار کند.مطمئنا نقدها و ایراداتی هم به این سریال وارد هست اما نه اینکه امام جمعه شهرهای ... رو وادار به واکنش آن هم در خطبه های نماز جمعه در مورد این سریال کند.
نشان دادن گویش ها و لهجه ها و فرهنگ و آداب هر منطقه از این مرز و بوم نیاز به مهارت داره که امیدوارم دست اندرکاران جرات این کار رو پیدا کنند و وقتی این جرات رو در خودشون دیدند لطفا بدون ماست مالی و اغراق و آب بندی و ابداع لهجه و دگرگونی و تحریف در فرهنگ و آداب مردم منطقه مورد نظر کاری در خور و شایسته تحویل دهند.
سریال پایتخت مطمئنا خیلی خیلی خیلی میتوانست بهتر از این باشد.
از تاثیر این سریال همین بس که پارسا خان,پسر عزیز و دلبند بنده ,این روزها تکه کلامی پیدا کرده با این مضمون که "نقی,ناهار نخرمبی؟"

دارم از خستگی و بیخوابی هلاک میشم.
ولی چقدر زود این تعطیلات تمام شد.دقیقا دو سه ساعت قبل تعطیلات نوروزی سال 90 برای من و خانواده ام به پایان رسید که در حال حاضر خستگی یه سفر 28 ساعته با اتومبیل برامون باقی مونده و البته خاطرات و لحظات خوب و خوشی که در کنار بستگان گذروندیم که به سختی و خستگی پیمودن این مسافت می ارزه.