دو ماه از سالی که به نام جهاد اقتصادی معرفی شده بود گذشته است.اما چیزی که در طول این دو ماه خیلی کمتر به آن پرداخته شده همین جهاد اقتصادیست.
الحمدالله این چند وقت اینقدر جن گیر و آقای خاص و جریان انحرافی و به قول یکی از دوستان, ولایتمدار ورژن 90 هست که جهاد اقتصادی اینطور مظلوم واقع شده.
گویا فقط عوام جهاد رو جدی گرفتند و با وجود تمام مشکلات و کمبودها و گرانی های کمرشکن,روزگار میگذرانند.
حالا مگر چقدر اهمیت دارد که صدا و سیمای ما گزارشات آب دوغکی پخش میکند و آنچنان اجرای هدفمندی را عالی نمایش میدهد که آن خانواده در فلان روستا از این سرزمین به پشتوانه این یارانه ها زندگی اش  به طرز شگفت آوری متحول شده.مثل آن دست از گزارشات که در مورد سریالهای نوروزی پخش میکرد.بدون حتی یک نارضایتی!!!!همین گزارشان را پخش میکنند که مسئولین تصور میکنند همه چی آرومه دیگه!!!
اصلا مگر اهمیتی هم دارد که این جنگ و جدل های مسئولین چه تاثیری روی مردم دارد؟
اصلا مگر اهمیتی دارد که کمی هم مثل همیشه دود این اختلافات به چشم مردم عادی برود؟
هنور دو ماه پایانی سال هست که همایشها و سمیناهار های مربوطه را برگزار کنیم,پس فعلا بی خیال جهاد اقتصادی.تنور جریان انحرافی داغ است,نان خود را بچسبانیم تا فردا روز نگویند چرا روزه سکوت گرفته بودید مثل فتنه 88!!!!!!!!!!!!!اصلا اینبار باید به فرمایش آقا که در فتنه گفته بود شفاف حرف بزنید,حرفهایمان را بزنیم.فرصت برای سکوت و حرف نزدن در مورد این قضایای اخیر زیاد است.اگر الان حرف نزنم ممکن است در فلان انتخابات فلانی که این روزها حسابی نطقش باز شده رای بیشتری بیاورد.الان زمان خوبی است برای نشان دادن خودم به مردم.با اینکار کلی ژست ولایتمداری برایشان می آیم که دیدید رهبری را تنها نگذاشتم و روزانه هر 8 ساعت در مورد این جریان صحبت کردم؟!
حالا روزانه هر 8 ساعت مردم غصه چندرغاز حقوقی را که تمام شده و روزهایی که تا پایان ماه مانده را بخورند.اما باز هم در نه دی ها همیشه همین مردم از خواص جلوتر خواهند بود.