خلیج نیلگون همیشه فارس

در افتتاحیه بازیهای آسیایی گوانگجو, از نام مجعول خلیج عربی استفاده شد.
 در یکی از بازیهای فوتبال قهرمانی آسیا که یکی از تیم های باشگاهی خودمان میزبان بود, ناظر کنفدراسیون به علت اینکه در بین تماشاگران بنری با نام خلیج فارس بود اجازه شروع بازی را نداد.
میدانید چه چیز از همه تاسف بارتر است؟
اینکه داریم عادت میکنیم از خلیج فارس به خلیج عربی یاد شود و نامش را بگذاریم شیطنت کوچک برخی کشورها.
داریم عادت میکنیم که در خبرگزاریها هر روز بخوانیم: در فلان مراسم یا فلان برنامه در فلان کشور از خلیج عربی نام برده شد.

استفاده از نام خلیج عربی در افتتاحیه بازیها مگر به صورت شفاهی صورت گرفته بود که جناب آقای سعیدلو و علی آبادی به خاطر عذرخواهی شفاهی نخست وزیر چین( بنابر اطلاع رسانی برخی خبرگزاریها) رگ غیرتشان خوابید؟؟؟
اینکه جناب آقای مسئولین همراه با ورزشکاران خندان ایرانی رژه نرفتند, شد جواب دندان شکن؟؟؟
آخه آدم اینقدر بی غیرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رییس جمهور محبوبم, آقای دکتر احمدی نژاد با تمام احترام و ارادتی که خدمت شما دارم باید عرض کنم معاونان شما در حوزه ورزش در این امر, بی لیاقت ترین و بی غیرت ترین افرادی بودند که میشد تصور کرد.
معاونان شما به روی مبارکشان نیاوردند  وقتی بازیهای کشورهای اسلامی به خاطر استفاده از نام خلیج فارس توسط کشورهای عربی تحریم و در نهایت لغو شد.
اینبار استفاده از نام خلیج عربی در حضور نمایندگان رسمی کشورمان و چشم میلیونها بیینده صورت گرفت و نماینده های رسمی کشورمان در این امر مردود شدند.
رویایی ترین اقدامی که میتوان از وزارت امور خارجه انتظار داشت, احضار سفیر چین و ابلاغ مراتب اعتراض کشورمان و بیانیه عذرخواهی کشور خلق چین میباشد, که باز هم نوشدارو بعد از مرگ سهراب است.

  • دوستان گرامی,در صدا و سیما اگر خبری در این زمینه پخش شد ,سپاسگزار خواهم بود به بنده هم اطلاع بدید.شاید چشم و گوش من مشکل داشته باشد که چیزی ندید و نشنید.