چند شب قبل, پارسای عزیز مامان, یهو از خواب پرید و گفت: "سیب میخوام"
از اونجایی این کارش جای تعجب داشت که اولا: ساعت 3 نصف شب بود و دوما: در طول روز با زحمت میشه این گل پسر رو راضی کرد که میوه بخوره.
خلاصه منم با خنده و تعجب گفتم:"عزیزم نصفه شبه ها.مطمئنی سیب میخوای؟"
در حالی که چشمهاش بسته بود با جدیت گفت:" آره"
دوباره پرسیدم:"پارسا جونم, برات سیب بیارم؟بذار فردا صبح که بیدار شدی بخور."
و اینجا بود که جوابی دندان شکن داد:"میخوام سیب بخورم تا قوی بشم که بتونم مثل اون مرغه تخم بذارم تا تخم مرغها رو بفروشم و امتیاز بگیرم"
تعارف نکنید.بخندید.چون خودمم از خنده منفجر شده بودم.
 تصمیم گرفتم انجام بازی مورد نظر رو براش محدود کنم ولی بعد با خودم گفتم پس چه بازی ای رو جایگزین کنم.خوشبختانه پارسا از بچه هایی هست که کمتر سرش رو با رایانه گرم میکنه.ولی پیدا کردن یک بازی مناسب و جذاب و سرگرم کننده و صد البته آموزنده برای بچه های این سن و سال  مشکل هست.شاید هم بازی های زیادی باشد ولی با سلایق دردونه من جور درنمیاد. این چند روز در این فکرم "بچه هایی که ساعتهای بیشتری را صرف بازی های رایانه ای و اغلب نامناسب میکنند شبها چه خوابهایی می بینند؟"
 دوستانی که بازی رایانه ای مناسب برای بچه های این سن و سال سراغ دارند ممنون میشم اگر معرفی کنند.ترجیحا در بازی مورد نظر از حیوانات اهلی مثل مرغ,خروس,الاغ,اسب,بز,گاو,....استفاده شده باشد.

از بین سریالهای تلویزیونی که برای بزرگسالان پخش میشه پارسا به مختارنامه خیلی علاقه داره.آخرین قسمت پخش شده را تا حالا 3 بار دیده.خوشحالم که دیدن این فیلمها راضیش میکنه.ولی متاسفانه دیدن سریال به اصطلاح طنز و در واقع فحش نامه و هنجار شکن خوش نشین ها هم براش جذابه.تا جایی که بتونم سعی میکنم در ساعت پخش این سریال سرش رو گرم کنم تا متوجه نشه ولی ماشالله بچه های این دوره زمونه از رو ی ساعت پخش برنامه ها در شبکه های دیگه هم برای خودشون علامت و نشونه میذارن .والا
یه سریال دیگه هم از رسانه ملی پخش میشه با عنوان همچو سرو و مثلا سریالی در زمینه دفاع مقدس. افسوس و صد افسوس که نسل امروز با دیدن همچین سریالی قرار است با دفاع مقدس آشنا شوند.

چند کلمه ای برای پارسای گلم:
پارسا جونم,امیدورام در سن و سالی که این نوشته ها رو میخونی مشغول چک و چونه زدن باهات برای خوردن میوه ها و غذاهای مقوی نباشم.
امیدورام  وقتی این نوشته ها رو میخونی من و پدرت توانسته باشیم غذاهایی مناسب و مقوی برای آرمانها و عقاید و روحت هم فراهم کرده باشیم.
پسر ناز مامان,مراقب خودت باش و همونطور که به سلامتی جسمت اهمیت میدی به سلامتی روحت هم اهمیت بده.مراقب خودت باش نازنینم.