محمد نوری زاد در زندان به اعتصاب غذای خشک دست زد تا به قول خودش در روز عاشورا, جنازه اش را بر سر نظام بکوبد.جناب بعضی , اگر مرد بود به اعتصاب مایعات رو می آورد تا اندکی معنی عطش و تشنگی  تا روز عاشورا را درک کند.نخوردن غذای خشک از نظر پزشکی مشکل چندانی ایجاد نمیکند .ولی از دست دادن مایعات بدن و جایگزین نشدن آن ,صدمات جبران ناپذیری به دنبال دارد.کاش بعضی به ایشان یادآوری کنند که اعتصاب جیره خشک جنازه بعضی را تحویل نمی دهد تا دل بعضی شاد شود.

قوه قضاییه هم مشغول آزاد کردن بعضی اصحاب فتنه و شاهد فرار آنها از کشور است.

فائزه هم بگذارید در شبکه های خارجی قوه قضاییه را متهم به پرونده سازی علیه برادر لندن نشینش بکند.گویا ساندویچ های بعضی کشورها خوشمزه تر است که بعضی از فرزندان آقای هاشمی بیشتر وقتشان را آنجا می گذرانند.

مهدی هاشمی هم از آنجا که شاگرد تنبل و درس نخوانی است , به توصیه بعضی حالا حالاها مشغول گذراندن دوره دکترا است.
حکم جلب بعضی به محض ورود به ایران  هم صرفا جهت گذاشتن بر در کوزه و نوشیدن آب کوزه توسط بعضی می ارزد.

شهرام جزایری هم با فروش اموالش از داخل زندان به ریش بعضی می خندد.


بعضی دیگر هم بزرگترین شکنجه ی زندان های این نظام را سرعت پایین اینترنت و نبودن توالت فرهنگی و استخر و سونا می دانند.


دیروز,امروز,فردا با وحید یامین پور ,به مزاق بعضی خوش نیامده و باز هم به بهانه پیروی از دستورات رهبری سر بعضی دوستان را با پنبه بریدند.
بعضی هم که با  انبوهی رازهای مگو سکوت کرده اند.

مثل اینکه برای بعضی برنامه ریزی برای ساعتهای پخش برنامه راز از شبکه دو و دیروز ,امروز,فردا از برنامه ریزی برای پخش زنده و همزمان چندین مسابقه فوتبال مشکل تر است.


بعضی هم گویا اصلاح شده و علت آلودگی هوای تهران را حرفهای احمدی نژاد در مناظره ندانست.هر چند سرش به امضا گرفتن از بعضی برای سوال از رییس جمهور در صحن مجلس گرم است.


مردم هم که در صف مقدم مبارزه با مشکلات و کمبودها سرشان گرم است تا بعضی مشغول رکورد زنی برای به حد نصاب نرسیدن حاضرین در صحن علنی باشند و به دستور العمل نظارت بر خود رای منفی بدهند,زیرا مجلس در راس امور است و بعضی حق ندارند بر کار بعضی نظارت کنند.پذیرش داشنجوی پولی هم که برای فرزندان بعضی تصویب شد.


  • از نیمه شب گذشته سایت قطعه 26 با مشکل مواجه شده و متاسفانه امکان ورود به سایت مقدور نیست.امیدوارم که این فقط یه مشکل معمولی و ساده باشد و ساعاتی دیگر رفع شود,تا باز برچسب بی بصیرتی و بی لیاقتی و نفهمی بر پیشانی بعضی معلوم الحال به خاطر مشکلات برای سایت نخورد.
  • متاسفانه شد انچه که نباید می شد.قطعه 26 به دستور قوه قضاییه و دادستانی تهران فیلتر شد.