فعلا این شعبه قطعه 26 را داشته باشید.

مدیر محترم سایت آینده از آن حزب الله تا اطلاع ثانوی در وبلاگ قبلی خود به آدرس
http://www.24tir.mihanblog.com/ حضور خواهند داشت.
در صورت فیلتر مجدد این وبلاگ، آدرس جدید  به اطلاع خواهد رسید.
دوستان عزیز
وبلاگ اعتراضی به آدرس زیر منتقل شد.

 
طومار اعتراض به فیلتر قطعه 26 و احضار حسین قدیانی به دادسرا فیلتر شد.
منتظر آدرس جدید باشید.راه انداختن وبلاگ جدید کار چند دقیقه است.فیلتر از بعضی ها و وبلاگ جدید از ما.بسم الله

افتخاری دیگر رقم خورد و لکه سیاه دیگری بر پیشانی بعضی ها نقش بست:سایت آینده از آن حزب الله , دوئل, عکاس مسلمان, کنگاورنیوز فیلتر شدند.

انتشار سخنان حجت الاسلام روح الله حسینیان در  پی برخورد با حسین قدیانی در
جهان نیوز


به پیشواز توقیف دسته جمعی سنگرهای نبرد سایبری انقلاب؛

حمله!... نابودشان کنید!

برخیز ای چاووش شهر عشق،برخیز

غسل زیارت کن زنهر عشق، برخیز

بربند محمل را و برپا کن علم را

آواز دِه آواز عشّاق حرم را

هرکس که پیمان ولا دارد بیاید

هرکس هوای کربلا دارد بیاید

ساعت از 1:30 دقیقه بامداد گذشته بود که تلفن زنک زد. پشت خط حسین قدیانی بود که باز عصبی و بهم ریخته از زمین و زمان شاکی بود. گفت افرادی که خودشان را از دستگاه قضایی معرفی کرده اند، خواستار برداشتن یادداشت های اخیر او در حواشی مطالبه برای سران فتنه از رئیس قوه قضاییه، از روی سایت شخصی اش شده اند.اما ظاهراً قبل از شنیدن هرگونه توضیحی سایت را فیلتر کرده و کِرکِره را پایین کشیده اند!

صبح نشده شنیدم که خبرگزاری جدیدالولاده مشرق هم به سرنوشت پاتوق مجازی حسین گرفتار و به محاق تعطیلی رفته است. عجب روزی شد این روز ششم محرمی؛ نزدیک ظهر خبر رسید حسین را شفاهاً احضار کرده اند و به بچه های فعال و جگردار سایت دیگری هم که یک تنه در ایام فتنه پای کار انقلاب ایستاده بودند، اولتیماتوم داده شده تا ضمن رعایت ملاحظات! و پاره ای مصالح! دست از حمایت سایت هنری دوئل بردارند، وگرنه به سرنوشت رفقای ماضی شان مبتلا می شوند. تا غروب منتظر بودم، هنوز از توقیف و فیلتر شدن رجانیوز، و سایر سایت ها و وبلاگ های جبهه فرهنگی انقلاب خبری نیست. اما با این روال برای روزهای آینده باید منتظر ماند تا خامنه ای دات آی آر را هم فیلتر کنند!

این روزها برخی ها اخطار گرفتند و بعضی ها احضار! اما دسته ای ازآن بعضی ها هستند که مثل بعثی ها جنایت می کنند و راست راست راه می روند و گردن فرازی می کنند. حکم جلب هم دارند اما... بگذریم!

این روزها جوجه قارون های نوکیسه، همچون موشهای سکه خوار بیت المال، با سوءاستفاده از حلم و شکیبایی علی، در مسیر تهران – لندن – دوبی در تردّدند و رها و آزاد بر ساحل آرامش تفرّج می کنند، غافل از آنکه بزودی ضربت بکر حدید حیدری علی، بر فرق کج خیالی شان فرو خواهد آمد و شیرینی شراب مستی را به کامشان زهر خواهد کرد.

اصلاً ما را چه باک اگر همه سایت ها، وبلاگ ها، مجلات و روزنامه های منتسب به حزب الله عزیز را توقیف، تعطیل و یا فیلتر نمایند؟ فرزندان حیدر، همواره در انتظار محرم اند!

من با صدای رسا فریاد می زنم، مطمئن هستم این حرکت کور و شتاب زده  کار عوامل دشمن است، نه دستگاه قضایی کشور من ! قاضی القضات عاقل این آب و خاک، داناتر از آن است که سگ های هار را  رها کند و سنگ ها را بچسبد!

او فرهیخته است، باهوش است، زیرک است، در وسط این صحنه کار زار حلقوم سران فتنه ی در حال مرگ را رها نمی کند تا قلم خط نگهداران خط شکن جبهه فرهنگی انقلاب را بشکند. حساب عناصر خودسری که بر بلندای برج عاج نشسته اند و خود را رب الابل می دانند و به جای کل نظام و حکومت تصمیم می گیرند از پیکره ی دستگاه مؤمن قضایی ما جداست.

مگر می توان مقابل امواج خروشان و طوفنده این خیزش مردمی و انقلابی ایستاد؟ قرمان آتش مدت هاست صادر شده؛ با کوبیدن هر سنگر از این خاک ریز مقدس، به چشم برهم زدنی دهها سنگر جدید، خلق می شود.

آهای فرزندان عاشورایی امام عشق!

آهای همسنگران گمنام جبهه وسیع سایبری انقلاب !

در این نبرد نابرابر و نا عادلانه، یاران پاک باخته و غریب انقلاب از پا نمی نشینند، برق آسا و با شمشیری کشیده به صفوف متزلزل و متفرق منافقین یورش می برند. ما بودیم که درگیری های خیابانی را به نبرد سایبری کشاندیم و در این زمین کمر حریف را به خاک مالیدیم. ما فرزندان کربلاییم. فقط ریش نداریم، ریشه داریم!

شب و روزهای فتنه  را به خاطر آورید. کمربند ها را محکم ببندید. چیزی به 9دی نمانده. اینبار اجازه نخواهیم دادعاشورایی رخ دهد تا 9دی هایی آفریده شود!

ما زنده برآنیم که آرام نگیریم...

                                                                                                                                                                                      یاحق

کوچکترین سرباز سکاندار سفینه عاشورایی انقلاب

                                                                                                                                                                                        احسان محمد حسنی