یا حسین(ع) ...میرحسین را فریاد میزدند و...
لیاقت مردمان خداجویی! که بعد از نام حسین(ع) نام آن ملعون را بیاورند, همان شیخ بیسواد و میرحسین و زن بی حیایی است که جایزه سکس و فلسفه مخملباف را با اشتیاق قبول کرد.خلایق هر چه لایق!
مردم خداجوی! میرتوهم ارزانی خودش.این سرزمین نیازی به چنین خداجویانی که چون کوفیان و حرامیان روز عاشورا هلهله سر دهند نیازی ندارد. و ننگ باد بر ملعونانی که مسبب حضور این حرامیان شدند که بر داغ و زخم همیشه تازه عاشورا نمک بپاشند.

و چقدر حقیر است آنکه خود را با حسین(ع)مقایسه میکند ,آنجا که در بیانیه آخر به مناسبت شروع ماه محرم میگوید"حسین (ع) زمانی به پا خاست که بازمانده‌ی دستاوردهای نهضت نیای خود را در معرض تندبادهای تمامیت‌طلبی تشنگان قدرت یافت. حسین (ع) می‌دانست که در این راه چه رنج‌های بزرگی در انتظار اوست: مفتیان مزدبگیر، او را به خروج از دین و ایجاد فتنه متهم خواهند کرد"
کوفه ی 1400 سال پیش هم خود را در جایگاه حق میدانست که عاشورا را رقم زد.
و چقدر حقیر است آنكه بدون وجه شبه تشبیه میكند و فكر نمی كند كه مخاطبانش چون خود او و اطرافیانش بدون علم نه حرف میزنند و نه گوش می دهند.
من نمی فهمم وجه شبه این جناب متوهم الفكر با امام حسین جز نام در چه چیز دیگریست؟ امام حسین (ع) برای احیای دین جدشان قیام كردند و در این راه به سنت پیامبر و قرآن پایبند بودند و خلاف آن عمل نكردند و حرف نزدند. اما این آقا، از امام دم زد و آراء امام را تأویل كرد و وارونه نمود. آنحضرت حرمت ناموس برایشان آنقدر مهم بود كه ناموس را ابزار تحقق اهداف خود نكنند . اما این آقا، ناموسش را در معرض دید نامحرمان به  شكل بدی قرار داد به خیال خام پیروزی.
امام حسین (ع) از ابتدا حكومت یزید را نامشروع دانستند و تن به بیعت با ایشان ندادند. اما این آقا با كاندیداتوری در انتخابات جمهوری اسلامی ایران، اعتراف به مشروعیت نظام نمود اما وقتی نتوانست در برابر اراده از ایمان برخاسته ملت ایستادگی كند شروع كرد به هذیان گویی.
امام حسین(ع) چون به كار و راهشان ایمان داشتند از ابتدا خود مستقیما وارد صحنه شدند. اما این آقا در گوشه ای امن خزیده و بیانیه صادر میكند و خواستار حضور جوانان مردم در خیابانهاست.این كار كه شجاعت نمیخواهد.
راستی شنیده ام یزید علیه العنةوقتی اقدام به قتال با حسین(ع) نمود مدام از مشاوره "سرجون" نامی از اهالی دیار كفر بهره مند بود. و این نام چقدر راحت برخی نامهای دیگر را برایم تداعی میكند؛ كاخ سفید، اسرائیل، بی بی سی، وی ا آ، ها آرتص، حلقه های فراری لندن نشین، گفتگوی تمدنها... .گویا انروزها هم عده ای هشیاری را توهم توطئه میدانستند كه"سرجون"ها شدند مشاورین خلیفه؟؟؟؟؟؟؟؟ 
اما اینبارعمر سعدها و شمرها و عبیدالله بن زیاد ها و یزیدیان  کور خوانده اند که کوفیانی پیدا شوند و پشت ولایت را خالی کنند.تاریخ عهد شکنی کوفیان دیگر تکرار نخواهد شد.
و چه زیبا گفت مدیر سایت آینده از ان حزب الله که"دشمنان بدانند حتی اگر از سرهایمان ,کوه ها بسازنند فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که امام خامنه ای تنها ماند ! هرگز !
 بزدلانی که شعار یا حسین (ع)...میرحسین سر می دهند و اربابانشان كه از ترس فقط به صدور بیانیه و هارت و پورت بسنده کرده اند, بدانند که ورقهای كتاب تاریخ همیشه به یك نحو بر نمیگردد وما مثل مختار ثقفی نوشداروی بعد از مرگ سهراب نیستیم.
 رهبری مثل امام سید علی خامنه ای (اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم) در کنارمان است و معتقدیم  ابالفضل علمدار  نگهدارش است، حالا که تمام دشمنان و فتنه گران داخلی و خارجی پیمان برادری امضا کرده اند، ما نیز میثاق نامه ی شهادت و مبارزه تا آخرین قطره خون امضا کرده ایم.
پس ای دشمن خدا ! بجنگ تا بجنگیم

  • با تشکر از همکاری صمیمانه مهاجر عزیز

***************************************
به نقل از وبلاگ کنزالفقرا:

دوستان پرسیدند: "حاج آقا این صحبت رو كجا فرمودند".
باید خدمتتون عرض كنم كه روز عاشورا تو دانشگاه تهران.
 
*اما درباره توضیحات:
ایشون فرمودند(نقل به مضمون): گرفتند فقط به خاطر یه انتقاد از دستگاه قضا  وبلاگ یكی از بچه حزب اللهی‌هامون رو بستن! این چه كاریه آخه. ( یه لقب قشنگی هم به حاج حسین دادند)
اگر محاكمه نكردن سران فتنه مصلحت  سنجیه، ماها هم مصلحت سرمون میشه؛ اصلا از این ملت كی مصلحت سنج‌تره. محاكمه نكردنشون از روی مصلحت نیست از رو بی عرضگی تونه! چرا طرف باید به خودش اجازه بده بیانیه بده و حرف بزنه! از بی عرضگی تونه! ( البته گفتنیه جمعیت تكبیر می‌گفت، توپ)!
 یه پدری به من میگه حاج آقا خیابون انقلاب امن؟ امن هست بچه ام رو بفرستم دانشگاه؟ حقوقدان‌ها به من بگن ببینم جرم كسی كه امنیت جامعه رو بهم میزنه چیه؟ جرم كسی كه امنیت جامعه رو بهم میزنه، اعدامه؛ اعدام.
اصلا عدالت دستگاه قضا ما طوری هست كه دشمنان ازش بترسند؟ (جمعیت یكپارچه گفت: نه!!!!!!!!)
 من دارم میگم صبر این بچه تا یه حدی‌ها!!!!( اینجا دیگه صدای تكبیر مردم دیدنی و شنیدنی بود)
 
*البته حاج آقا یه چندتا تیكه آبدار به این آقایون مجلس هم انداختند كه ...
 
 *** حاج آقا تو این دهه اول محرم سخنرانی‌های طوفانی داشتند و معركه بود و اسم خیلی‌ها رو بردند  و گفتنی بعضی‌ها كه حرفای ایشون براشون سنگین اومده پیغام دادن سر بچه‌هات رو برات می‌فرستیم!
***************************************
به نقل از شبکه ایران:درست همان زمانی که سایت مشرق قربانی انتشار نوشته انتقادی حسین قدیانی شد، لینک نامه قدیانی در صفحه اول سایت "هاشمی رفسنجانی" خودنمایی می کرد اما گویا نتیجه متفاوتی برای این سایت رقم خورد.

حسین قدیانی به علت عدم دسترسی به اینترنت خواستار درج دو نکته شد: 


1. هر ده دقیقه یک پیامک به دست من می رسد که حاوی نام وبلاگ های فیلتر شده توسط قوه قضاییه است.


2. امام خمینی (ره) جمله معروفی دارند که می فرمایند: "بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود." این جمله خطاب به آمریکا، اسرائیل، استکبار و منافقین است نه قوه قضاییه!!!!!!!!!!!!!!!!