پارسای عزیزم!برای همیشه و تا ابد این داستان واقعی را به خاطر بسپار که افتخار هم نسلان من این است که نه دی را آفریدند.
روزی و روزگاری که خیلی هم از امروز دور نبود,در سرزمینی اسطوره ای مردمانی بودند پاک و نجیب.
سرزمین با مردمانی مَـــــــــرد.از جنس عاشورا.مردمانی بودند از جنس کوچه های بنی هاشم
هنوز 21 سال از رفتن حضرت روح الله نگذشته بود.هنوز 21 سال از دست علی دادن با سید علی عزیز نگذشته بود.
در سال هزار و سیصد و اشک, عده ای نامرد شمشیر از رو بستند.آمدند به جنگ انقلاب اسلامی این سرزمین.آمدند به جنگ سید علی عزیزتر از جانمان.
پارسای عزیزم!
روزهای بدی بود.خون دل خوردیم.باور کردنی نبود. عده ای رفته بودند در جناح دشمن که  روزهایی در بدترین شرایط با این مردم و با سید علی عزیزتر از جانمان بودند.ولی آن روزها.........
آن روزهایی که در خیابانهای این سرزمین شعار مرگ بر دیکتاتور سر دادند.آن روزهایی که مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند.آن روزهایی که حرمت ها و حریم ها را شکستند.آن روزهایی که نمک پاشیدند بر زخم خانواده ی شهدا.آن روزهایی که وصیت نامه ی شهدا را زیر پا گذاشتند و پشت کردند به قانون.آن روزهایی که بعضی  در کمال حیرت, به فتنه گران پیوستند.آن روزهایی که بعضی  یکی به میخ و یکی به نعل میزدند.آن روزهایی که تنها مایه دلگرمی ما حضور راهبری بود که دیدن سیمای نورانی اش سبب آرامش بود و قوت قلب.آن روزهایی که مظلوم مقتدر ما,سید علی عزیزتر از جانمان, ندا سر داد "کجا هستند آن کسانی که پیمان جانبازی بستد؟این عمار؟"
و چه کرد با دل و جان شیربچه های حیدری این سرزمین ندای این عمار.
عمارها به خروش آمدند.فریاد انا عمار سر دادند.چند ماه سید علی عزیزتر از جانمان جور همه را کشیده بود.جانانه ایستاده بود برای دفاع از حقوق ما.اما بعد از واقعه اسف بار عاشورای 88 در خیابانهای تهران و هتک حرمت به خون سید الشهدا ,دیگر سکوت جایز نبود.اینبار ایران فریاد زد بر سر فتنه گران که ما اهل کوفه نیستیم تا علی تنها بماند.دیگر نخواهیم گذاشت عاشورا تکرار شود و سر حسین بر نیزه.
 اوج خروش و حضور عمارهای این سرزمین در روز نه دی سال 1388 بود.چهارشنبه,نه دی بود که ایران پر شد از عمار.چهارشنبه,نه دی بود که ایران یکپارچه لبیک گفت به علی زمانه.
نه دی, ایران یکپارچه عشق به ولایت مطلقه فقیه و سید علی عزیزتر ازجانمان بود.در کوی و برزن این سرزمین یکپارچه عشق بود و شور بود و شعور.9 دی روزی بود که خط بطلان کشید بر توهم فتنه گران.
9 دی روز ما بود. باز هم این توده ملت بود که پیش افتاد از بعضی خواص.و اخطار داد به فتنه گران و بی بصیرتان و نویسنده نامه بدون سلام.
9 دی روز تجدید بیعت فرزندان ایران زمین بود.اینبار نیازی به مختار نبود,چون ما بودیم و هستیم و خواهیم بود.
9دی روز ما بود که تقدیمش کردیم به امام سید علی خامنه ای