از دیروز دارم به این فکر میکنم با چه رویی شبهای قدر امسال خدا را صدا بزنم.
خودم که بهتر میدانم چه کاره ام. خجالت میکشم از خودم.خجالت میکشم از خدای خودم.
گویند كریم است و گنه می‌بخشد..گیرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
دعا کنید برای بنده های روسیاهی مثل من


بعد از ظهر یک روز گرم تابستان، آن هم در ماه رمضان باشد. مشغول استراحت و احیانا خواب باشی.
ناگهان با صدای مامان! مامان! از خواب بپری و با نگرانی بگی بله؟ چی شده؟
پسر عزیزت بیاد کنارت و بگه " مامان! من که بزرگ شدم و فوتبالیست شدم.هر وقت رفتم شبکه پنج و دارند باهام مصاحبه می کنند، شما و بابایی و خانمم!!!!!!!!! بشینید منو از تلویزیون نگاه کنید "
وژژژژژژژژدانی شما جای من بودید چه کار میکردید؟
همین حالا بگم که اگر در این وضعیت می خندیدید با جمله ی "مگه خنده داره که می خندی" یا "داری منو مسخره میکنی" مواجه می شدید.
من مادرشوهر خوبی خواهم شد چون بهش گفتم" فدای خودت و خانمت بشم " 


همچین رهبری داریم ها.خدایا شکرت

فقط این نیست كه در كشورهای شمال آفریقا و منطقه‌ی غرب آسیا كه امروز ما در آنجا قرار داریم، حركات بیداری‌ای به وجود آمده باشد؛ این حركت بیداری تا قلب اروپا خواهد رفت. آن روزی پیش خواهد آمد كه همین ملتهای اروپائی علیه سیاستمداران و زمامداران و قدرتمندانی كه آنها را یكسره تسلیم سیاستهای فرهنگی و اقتصادی آمریكا و صهیونیسم كردند، قیام خواهند كرد. این بیداری، حتمی است. حركت ملت ایران، امتداد و عمقش اینهاست؛ حركت عظیمی است. " 

 14 اردیبهشت 1390


به پارسا میگم: "عزیزم! وضو بگیر و بیا با هم نماز بخونیم. خدا بچه هایی که نماز میخونند و دعا میکنند رو بیشتر تر تر دوست داره"
نگاهی به من میکنه و با لحن خاصی به من میگه : "مامان! خدا خودش میدونه بچه حوصله نداره که نماز بخونه.آخه خدا، خداست و همه چی رو میدونه.تازه خدا اینقدر مهربون هست که بچه نماز هم نخونه دوستش داره"
و من 


خدایا شکرت که نعمت نفس کشیدن در ماه رمضان نصیبم کردی

از همین حالا دلم دلتنگ شده مثل دلتنگی  دلم در روزهای آخر ماه که با حسرت اللهم رب شهر رمضان  الذی... میخونه

انشالله که بتونیم از ماه فرصت ها بهترین استفاده رو ببریم

التماس دعا

اَللّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ، الَّذى‏ اَنْزَلْتَ فیهِ الْقُرْآنَ وَافْتَرَضْتَ على‏ عِبادِکَ فیهِ الصِّیامَ، صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، وَارْزُقْنى‏ حَجَّ بَیْتِکَ‏ الْحَرامِ، فى‏ عامى‏ هذا وَفى‏ کُلِّ عامٍ، وَاغْفِرْ لى‏ تِلْکَ الذُّنُوبَ الْعِظامَ، فَاِنَّهُ لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ، یا رَحْمنُ یا عَلاَّمُ

خدایا اى پروردگار ماه رمضان که در آن قرآن را فرستادى و بر بندگان روزه را در این ماه واجب کردى درود فرست بر محمد و آل محمد و روزیم گردان حج خانه محترم خود کعبه را در این سال و در هر سال و بیامرز برایم این گناهان بزرگ را که براستى نیامرزد آنها را جز تو اى بخشاینده و اى بسیار دانا‏
هر وقت سریال ساختمان پزشکان پخش میشه ناخودآگاه یاد طویله می افتم.
 منزل دکتر افشار این سریال فرقی با طویله نداره. لابد فرقی نداره که هر کسی  مثل گاو سرش رو میندازه پایین و بدون اجازه وارد خونش میشه.


بعد از دو هفته از سفر بر میگردی.در ورودی ساختمان را که باز می کنی، بوی بدی به مشامت می رسد.
حالا چرا دقیقا در طول این مدتی که نبودی ساختمان مشکل برقی پیدا میکند هم از شانس بسیار است.
میگو و ماهی همینطوری بوی بدی دارند، چه برسد به وقتی که فاسد شوند.
حالا بعد از بازگشت از سفر یک یخچال خالی از آذوقه داری، آن هم در آستانه ماه رمضان و یک یخچال که بوی نامطبوع آن از بین نمی رود.همه پیوندها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic